fbpx
+372 52 94 011
tehnik@printeriexpert.ee

Hooldus

MIKS PRINTERIT HOOLDADA?

Sellel küsimusele annab vastuse ainult üks pilt mille sai tehtud kliendi juures, kui avasime printeri.

Printer oli soetatud 5-6 aastat tagasi, ning seda pole kunagi hooldatud.

Kõik  printerid, koopiamasinad ja multifunktsionaalsed printerid vajavad tõrgeteta tööks tootja poolt ettenähtud regulaarset hooldust.

Korralised hooldused aitavad vältida seadme tööomaduste halvenemist ja osade purunemist. Hilisem seadme remont võib kokkuvõttes olla palju kallim kui seade ise väärt on. Kodukasutajale mõeldud printerid vajavad tänu väikestele töömahtudele korralist hooldust harvemini, kuid paari aasta tagant tasuks ka neid hooldada. Printerite hooldustsükli pikkuseks keskmise kasutuskoormuse juures on üks aasta.

Hooldusmeeskond teostab hooldus- ja remonttöid otse kliendi juures. Keerukamate tööde puhul teostame remondi töökojas. Lepingulistele klientidele pakume asendusprinteri võimalust ja lisaks ka kaughaldust. Kaughaldus võimaldab  kiiremini tuvastada probleeme ja hooldusmeeskond saab operatiivselt reageerida. Hooldusteenuste hind sõltub seadme margist, mudelist ja sellest tulenevast hoolduse peale kuluvast ajast, ning materjalikulust. Kõigile meie poolt teostatud töödele anname garantii. Enne remonti teeme kindlaks, kas printerit tasub remontida või on majanduslikult kasulikum osta uus printer.