Skip to content

Vähendame C02 emmisiooni, vähendame enrgiatarbimist ja säästame loodust ning langetame printimiskulusid.

Miks?

Mõned ettevõtted soovitavad laserprinteritega printimisel kasutada analoogtoonereid või kasutada tarkvara, et muuta oma printimist odavamaks ja keskkonnasõbralikumaks. Kahjuks ei ole see lahendus vaid silmapete. Muutub ainult tooneri hind ja kõik muu jääb samaks. Laserpinter tarbib täpselt sama palju energiat, kui enne.. Mõned ettevõtted soovitavad laserprinteritega printimisel kasutada analoogtoonereid või kasutada tarkvara, et muuta oma printimist odavamaks ja keskkonnasõbralikumaks. Kahjuks ei ole see lahendus vaid silmapete. Muutub ainult tooneri hind ja kõik muu jääb samaks. Laserpinter tarbib täpselt sama palju energiat, kui enne…

Kuidas see toimib?

Kogume kokku kasutatavate laserprinterite andmed: mark, mudel ja seerianumbrid. Analüüsime printimist ja leiame lahenduse, kuidas seda muuta keskkonnasõbralikumaks ja kuluefektiivsemaks. Kasutame EPSON-i EcoTank ja WorkForce seeria printereid ja seda sõltuvalt kliendi vajadusest.

Ainet mõtlemiseks:

Mark X Laserprinteri  originaal tooneri A4  leheküljehind:  mustvalge 0,0383€ ja värvilisel 0,0427€ . Kasutades analoogi on selle A4 leheküljehind:  mustvalge 0,0140€ ja värvilisel 0,0182€. Päris karm hind ja midagi tegelikult ei muutu.

Meie lahendus: Epsoni printeriga on A4 leheküljehind mustvalge 0,0026€ ja värvilisel 0,0027€.  Lisaks ainuüksi energiatarbimisega on võimalik säästa kuni 90% võrreldes laserprinteriga.

Miks EPSON

Lihtsalt EPSON printerid on kulusäästlikud, töökindlad ja keskkonnasõbralikud. Ainuüksi energiatarbimisega on võimalik säästa kuni 90% võrreldes samaväärse laserprinteriga. Lisaks muudele eelistele on ka kiire esimese lehe print ca 5 sekundiga. Puudub laseriprinteritele omane soojenemise aeg, millest üldiselt müüjad vaikivad.

Su vanad printerid?

Nende töö on tehtud ja Sa ei pea muretsema, sest need lähevad utiliseerimisele lähtuvalt Eesti Vabariigi Jäätmeseadusele.

Kuid see pole veel kõik …

Lisaks iga väljavahetatud printeri eest istutame ühe puu ja sulle saadame

e-tunnistuse.

Lepime kokku kohtumise (Google Meet)

  • Vali endale sobiv kuupäev.
  • Vali sobiv kellaaeg.
  • Kinnita valik
  • Sissesta kontaktandmed ja võimalikud küsimused .

Kohtume Sulle sobival ajal ja leiame parima lahenduse.