Tere tulemast Epsoni printerite imelisse maailma, kus tipptasemel tehnoloogia kohtub keskkonnasõbralikkusega, pakkudes sulle parimat printimis- ja skanneerimiskogemust.

Meie laiast tootevalikust leiad kindlasti sobiva printeri igale vajadusele – alates kompaktest kodukasutaja printeritest kuni suurte kontorite ja ettevõtete printimislahendusteni. Igas Epsoni printeris peitub tipptasemel tehnoloogia, mis tagab suurepärase prindikvaliteedi ning kiire ja tõhusa töö.

Epson on tuntud oma innovaatiliste ja usaldusväärsete printerite poolest ning meie missiooniks on muuta sinu trükikogemus nauditavaks ja efektiivseks, samal ajal hoides loodust.

Liitu meiega Epsoni perekonnaga ja avasta, kuidas saad saavutada suurepäraseid trükki tulemusi, samal ajal hoides loodust ja keskkonda. Vali Epson – vali parem tulevik!

Enne printerite maailma sukeldumist, väiksed terminid:

  • MFP – Multifunktsionaalne printer ehk Printimine, Skännimine, Kopeerimine (osadel on isegi jätkuvalt faks küljes)
  • Mono – prindib ainult mustvalgelt.
  • Color – prindib värviliselt ja loomulikult mustvalgelt.

EcoTank

WorkForce A4

WorkForce A3

Fotoprinterid

Kas laserprinter on ainuke mõistlik valik A4 printimisel?

Tegelikult võib see paljudel juhtudel olla vale valik. Epson-i tindiprinteritel on laserprinteritega võrreldes palju eeliseid, eriti energiakasutuse, tootlikkuse ja ökoloogilise jalajälje osas.

Kas tindiprinter on mõeldud kodus kasutamiseks?

Epson pakub tipptasemel tindiprintereid nii kodukasutajale, kui ka spetsiaalselt äritegevuseks – see on suur eelis laseprinterite ees.

Kas monoprinterite puhul on lasertehnoloogia odav, usaldusväärne ja eriti suurte mahtude juures?

Epsoni ärile mõeldud tindiprinterid on kulutõhusamad kui laserid, need vähendavad jooksvaid kulusid, vajavad vähem varuosi või hooldust ja prindivad kuni 75 000 lehekülge tinti asendamata.

Kas tindiprinteri väljaprint kannatab niiskust ja ei peab ajale vastu?

Enamus Epsoni tintidest on veekindlad st. pigmenttindid ja isegi tavalised tindi peavad kaua vastu. Kirjutame sellest ka blogis, ning teeme tindikatse.

Kas tint määrib või kuivavad ära?

Kindlasti mitte, isegi tindiprinteri täitmine ei määri enam. Õigesti hooldatud tindiprinterid ei kuiva ära. Lisaks on Epson-i tindiprinterite tindipead kaetud erilise kihiga, mis aitab hoida düüsid puhtana.