Tere tulemast printeri paranduse ja hoolduse maailma, kus iga trükiprobleem on meie jaoks väljakutse, mida lahendada. Meie missioon on hoida teie printerid alati töökorras ning tagada nende töökindlus.

Kujuta ette, et su printer on sinu tööala süda. See väike, kuid võimas seade võimaldab sul muuta mõtteid reaalsuseks, tuues paberile sinu lood ja ideed. Ent isegi parimad seadmed vajavad aeg-ajalt hoolt ja tähelepanu ning see on koht, kus meie sisse astume.

Meie tiim on pühendunud sinu printeri parandamisele ja hooldamisele kiirelt ning professionaalselt. Kas sinu printeri väljaprint on määrdunud või probleemid paberi söötmisel? Ära muretse! Meie ekspertide käes on sinu printer turvalises ja osavas hoolduses.

Meie teenused on loodud selleks, et sinu printer jääks tippvormi igal ajal. Me mõistame, et aeg on raha ning seetõttu pakume kiiret ja efektiivset teenust, mis ei jäta sind kunagi hätta. Lisaks pakume personaalset lähenemist igale kliendile, sest meie jaoks pole ükski printer ühesugune.

Oleme uhked oma kire ja pühendumuse üle, mis peegeldub igas meie poolt tehtud remondi- ja hooldustöös. Sinu rahulolu on meie jaoks kõige tähtsam ning me ei jäta enne, kui su printer on tagasi täisvõimsusel ja valmis taas sinu loomingutega kaasa tulema.

Ära lase printeriprobleemidel end mõjutada – võta ühendust meiega juba täna ja usalda oma printer meie hoolde. Sinu printer, sinu äri, meie hool!

HOOLDUS- JA REMONDITÖÖDE HINNAKIRI (Kehtib alates 01.01.2024)

TEENUSED MEIE TÖÖKOJAS:

A4 printeri remont/hooldus 1 tund38,00€
A3 printeri remont/hooldus 1 tund45,00€
Defekteerimine (veamääratlus)25,00€
Muu tehnika remont/hooldus 1 tund Hind ja tingimused kokkuleppel
Asendusseadme laenutus/rent Hind ja tingimused kokkuleppel

TEENUSED KLIENDI JUURES:

Väljakutse tasu Tallinnas (lisandub töö hind)25,00€
Seadme paigaldus ja seadistamine Hind ja tingimused kokkuleppel
Kiirväljakutse Hind ja tingimused kokkuleppel
Remont/hooldus väljaspool tööaega Hind ja tingimused kokkuleppel